SVANTE SKOGH, soffa, Säffle Möbelfabrik, 1900-talets tredje kvartal.

Stomme av ek. Lösa plymåer klädda med ljus textil. Sitthöjd 38. Bredd 194. Djup 75. Höjd 80 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Senare klädsel.

Klubbat pris
4 600
401
420
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
9 jun 2018 15:17
4 600 SEK
9 jun 2018 15:17
4 400 SEK
9 jun 2018 15:17
4 200 SEK
9 jun 2018 15:16
4 000 SEK
9 jun 2018 15:16
4 000 SEK
9 jun 2018 15:08
3 600 SEK
9 jun 2018 15:04
3 500 SEK
9 jun 2018 15:03
3 400 SEK
9 jun 2018 15:03
3 200 SEK
3 jun 2018 21:21
3 000 SEK
1 jun 2018 21:30
2 000 SEK
1 jun 2018 18:44
1 000 SEK