Madeleine Pyk – en samling F769

KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme i böjträ. Sits och rygg klädd i rotting. Sitthöjd 45 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
8 jun 2018 21:05
2 000 SEK
8 jun 2018 21:05
1 900 SEK
8 jun 2018 21:05
1 800 SEK
8 jun 2018 21:05
1 700 SEK
8 jun 2018 21:05
1 600 SEK
8 jun 2018 21:05
1 500 SEK
8 jun 2018 21:05
1 400 SEK
8 jun 2018 21:05
1 300 SEK
8 jun 2018 16:38
1 200 SEK
8 jun 2018 13:11
1 100 SEK
8 jun 2018 13:11
1 000 SEK
8 jun 2018 13:11
950 SEK
5 jun 2018 23:37
900 SEK
5 jun 2018 23:37
850 SEK
4 jun 2018 14:55
800 SEK
4 jun 2018 14:55
750 SEK
4 jun 2018 14:55
750 SEK
4 jun 2018 14:54
700 SEK
4 jun 2018 14:54
650 SEK
4 jun 2018 14:54
600 SEK
4 jun 2018 14:54
550 SEK
4 jun 2018 13:11
350 SEK
3 jun 2018 22:54
300 SEK