Madeleine Pyk – en samling F769

SAM LARSSON, stol, "Sam", Dux, 1900-talets andra hälft.

Blankkromad stomme. Tygklädsel med läderband. Sitshöjd 44 cm.

Slitage med fläckar. Läderband med sprickor.

Klubbat pris
850
81
93
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
7 jun 2018 19:00
850 SEK
7 jun 2018 19:00
800 SEK
4 jun 2018 19:54
750 SEK
4 jun 2018 19:54
700 SEK
4 jun 2018 19:53
650 SEK
4 jun 2018 19:53
600 SEK
2 jun 2018 10:45
550 SEK
30 maj 2018 21:55
500 SEK
30 maj 2018 21:55
500 SEK
30 maj 2018 21:29
300 SEK