SOFFBORD, 1900-talets fjärde kvartal.

Plexiglas. På hjul. Längd 71 cm, bredd 36,5 cm, höjd 40 cm.

Slitage med repor.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
7 jun 2018 11:32
600 SEK
6 jun 2018 18:01
550 SEK
6 jun 2018 18:01
500 SEK
6 jun 2018 18:01
500 SEK
3 jun 2018 21:53
450 SEK
3 jun 2018 21:53
400 SEK
30 maj 2018 20:52
300 SEK