TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Mässing och plast. Diameter 51 cm, höjd 17 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
651
57
59
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
22 jun 2018 19:58
651 SEK
22 jun 2018 19:58
601 SEK
22 jun 2018 19:55
560 SEK
22 jun 2018 19:55
510 SEK
22 jun 2018 17:46
500 SEK
20 jun 2018 17:24
450 SEK
18 jun 2018 15:25
400 SEK
17 jun 2018 22:02
350 SEK
17 jun 2018 12:28
300 SEK