Madeleine Pyk – en samling F769

Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)

HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Ställbar skärm. Märkt med etikett. Höjd 105 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor. Mindre bucklor.

Klubbat pris
4 410
419
481
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
16 jun 2018 18:41
4 410 SEK
16 jun 2018 18:41
4 210 SEK
16 jun 2018 18:38
3 620 SEK
16 jun 2018 18:38
3 420 SEK
16 jun 2018 18:13
3 410 SEK
16 jun 2018 18:12
3 210 SEK
16 jun 2018 18:12
3 050 SEK
16 jun 2018 17:45
2 500 SEK
16 jun 2018 17:45
2 300 SEK
14 jun 2018 22:41
2 200 SEK
14 jun 2018 22:41
2 000 SEK
14 jun 2018 9:22
1 900 SEK
14 jun 2018 9:22
1 800 SEK
12 jun 2018 11:23
1 500 SEK
9 jun 2018 16:14
800 SEK
8 jun 2018 21:35
700 SEK
8 jun 2018 20:51
300 SEK