GOLVLAMPA, "Arco", Achille och Pier Castiglioni, Flos, Italien.

Sockel av marmor, svängd metallställning med justerbar längd. Sockelns mått 24x18 cm. Höjd ca 56 cm. Kupan etikettmärkt "Flos Made in Italy". Transporteras nedmonterad.

Slitage. Repor. Enstaka märken på sockeln. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
890
10 084
929
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (25 bud)
8
12 jun 2018 18:09
890 EUR
12 jun 2018 17:09
870 EUR
12 jun 2018 16:21
850 EUR
12 jun 2018 16:21
850 EUR
12 jun 2018 15:50
800 EUR
12 jun 2018 15:50
780 EUR
12 jun 2018 15:49
760 EUR
12 jun 2018 15:49
740 EUR
12 jun 2018 8:58
720 EUR
12 jun 2018 8:58
700 EUR
11 jun 2018 21:41
660 EUR
11 jun 2018 21:39
640 EUR
11 jun 2018 21:39
640 EUR
11 jun 2018 21:07
620 EUR
11 jun 2018 10:37
600 EUR
7 jun 2018 22:39
580 EUR
7 jun 2018 13:46
560 EUR
6 jun 2018 20:57
540 EUR
6 jun 2018 20:57
521 EUR
6 jun 2018 19:21
520 EUR
5 jun 2018 21:38
500 EUR
5 jun 2018 21:06
321 EUR
5 jun 2018 20:42
300 EUR
5 jun 2018 20:13
151 EUR
5 jun 2018 16:23
100 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977