BORDSLAMPOR, ett par, mässing, EA Kosta, 1900-talets andra hälft.

Cylindriska. Höjd 47 cm.

Ej funktionstestade. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 211
106
110
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
16 jun 2018 14:21
1 211 SEK
16 jun 2018 14:21
1 111 SEK
15 jun 2018 8:33
750 SEK
15 jun 2018 8:33
700 SEK
15 jun 2018 8:32
650 SEK
15 jun 2018 8:32
600 SEK
12 jun 2018 14:53
550 SEK
12 jun 2018 14:53
500 SEK
9 jun 2018 16:13
300 SEK