BRUNO MATHSSON, 6 fåtöljer, Bruno Mathsson International, daterade 2001.

Skinnklädda. Ben i lackerad metall. Märkta. Sitshöjd 47 cm.

Bruksslitage med obetydliga fläckar.

Klubbat pris
12 500
1 103
1 151
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
12 jun 2018 19:50
12 500 SEK
6 jun 2018 9:42
12 000 SEK