SOFFA, Swedish Modern, 1940-tal.

Helstoppad med träben. Längd ca 195, djup ca 97, sitthöjd ca 40, total höjd ca 88 cm.

Slitage, smärre fläckar.

Klubbat pris
1 300
113
119
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
21 jun 2018 18:34
1 300 SEK
21 jun 2018 18:34
1 200 SEK
21 jun 2018 18:34
1 200 SEK
21 jun 2018 18:33
1 100 SEK
21 jun 2018 18:33
1 000 SEK
21 jun 2018 18:32
900 SEK
21 jun 2018 18:32
850 SEK
21 jun 2018 18:31
750 SEK
21 jun 2018 18:31
700 SEK
21 jun 2018 18:31
650 SEK
21 jun 2018 18:31
600 SEK
21 jun 2018 18:23
500 SEK
21 jun 2018 18:23
450 SEK
21 jun 2018 17:37
350 SEK
17 jun 2018 22:33
300 SEK