BÄNK / BORD, allmoge, furu, 1800-tal.

Längd 174, bredd 61, höjd ca 51 cm.

Bruksslitage och skador.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 jun 2018 3:58
1 000 SEK
7 jun 2018 9:58
800 SEK
6 jun 2018 23:09
501 SEK
4 jun 2018 23:03
300 SEK