VÄGGLAMPOR, ett par, Italien, 1900-talets andra hälft.

Stomme av metall. Behängd med glas. Höjd 65 cm. Bredd 36 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
4 000
380
434
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
15 jun 2018 20:31
4 000 SEK
15 jun 2018 0:13
3 800 SEK
14 jun 2018 4:49
3 000 SEK
11 jun 2018 12:26
2 000 SEK
8 jun 2018 22:34
880 SEK
8 jun 2018 13:44
300 SEK