FÅTÖLJ, Tord Björklund, "Klinte" för IKEA 1900-talets slut.

Stomme av förkormad metall, sits, rygg och armstöd av svart läder, sitthöjd ca 40 cm

Märken. Slitage. Knoppar vid ryggstödet saknas.

Klubbat pris
1 700
161
185
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
11 jun 2018 22:03
1 700 SEK
11 jun 2018 22:02
1 600 SEK
11 jun 2018 22:02
1 600 SEK
11 jun 2018 22:02
1 500 SEK
11 jun 2018 22:02
1 400 SEK
11 jun 2018 21:59
1 300 SEK
11 jun 2018 21:59
1 200 SEK
11 jun 2018 21:59
1 100 SEK
11 jun 2018 21:59
1 000 SEK
11 jun 2018 21:59
950 SEK
11 jun 2018 21:59
900 SEK
11 jun 2018 21:58
850 SEK
11 jun 2018 21:58
800 SEK
11 jun 2018 21:58
750 SEK
11 jun 2018 21:58
700 SEK
11 jun 2018 21:58
650 SEK
11 jun 2018 21:58
600 SEK
11 jun 2018 21:58
550 SEK
11 jun 2018 21:58
500 SEK
11 jun 2018 21:53
450 SEK
10 jun 2018 22:22
400 SEK
10 jun 2018 21:19
350 SEK
8 jun 2018 12:03
300 SEK