KENT ERIKSSON, bordslampor ett par, Designhuset, 1900-talets senare del,

glaserat stengods, höjd inklusive lampsockel ca 25 cm

Krackelyr. Ej funktionstestad. Bruksskick.

Klubbat pris
1 200
105
109
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 jun 2018 19:40
1 200 SEK
11 jun 2018 19:40
1 155 SEK
11 jun 2018 19:39
1 100 SEK
11 jun 2018 19:38
1 000 SEK
11 jun 2018 19:38
950 SEK
11 jun 2018 19:38
900 SEK
11 jun 2018 19:38
850 SEK
4 jun 2018 17:18
800 SEK
4 jun 2018 16:36
300 SEK