Madeleine Pyk – en samling F769

STOLAR, ett par, 1950/60-tal

STOLAR, ett par, 1950/60-tal

Teak, svart läderklädsel. Sitthöjd 44 cm.

Senare klädsel. Smärre slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
700
66
76
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
11 jun 2018 22:05
700 SEK
11 jun 2018 22:05
700 SEK
11 jun 2018 21:37
650 SEK
11 jun 2018 19:11
600 SEK
11 jun 2018 19:11
550 SEK
11 jun 2018 12:13
500 SEK
11 jun 2018 9:49
450 SEK
11 jun 2018 8:51
400 SEK
10 jun 2018 21:18
350 SEK
6 jun 2018 16:04
300 SEK