TAKLAMPA, PSO Pohjoismainen Sähkö Oy, 1900-talets mitt.

Perforerad skärm i polerad mässing. Diameter 44,5 cm.

Tidselaterad slitage och märken. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
465
5 334
487
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (16 bud)
17 jun 2018 16:26
465 EUR
17 jun 2018 16:26
453 EUR
17 jun 2018 16:25
445 EUR
17 jun 2018 16:25
425 EUR
17 jun 2018 16:24
423 EUR
17 jun 2018 16:23
403 EUR
17 jun 2018 16:23
395 EUR
17 jun 2018 16:23
375 EUR
17 jun 2018 16:23
355 EUR
17 jun 2018 16:22
335 EUR
17 jun 2018 16:19
315 EUR
17 jun 2018 10:45
295 EUR
14 jun 2018 22:45
275 EUR
10 jun 2018 15:10
200 EUR
8 jun 2018 22:09
100 EUR
8 jun 2018 21:10
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977