KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Kromad stålrörsstomme, sits och rygg i svärtat läder. Sitthöjd c:a 46, total höjd c:a 78, höjd till karmarna 62 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
13 jun 2018 20:15
1 100 SEK
13 jun 2018 20:15
1 000 SEK
13 jun 2018 20:15
1 000 SEK
13 jun 2018 20:15
950 SEK
13 jun 2018 20:15
900 SEK
13 jun 2018 20:15
850 SEK
13 jun 2018 20:15
800 SEK
13 jun 2018 19:32
750 SEK
13 jun 2018 19:32
700 SEK
13 jun 2018 19:31
650 SEK
13 jun 2018 19:31
600 SEK
13 jun 2018 19:30
550 SEK
13 jun 2018 19:30
500 SEK
13 jun 2018 18:53
450 SEK
13 jun 2018 18:12
400 SEK
11 jun 2018 21:05
350 SEK
11 jun 2018 8:25
300 SEK