Madeleine Pyk – en samling F769

SERVERINGSVAGN Thonet/Mundus tidigt 1900tal

Bestat trä, rektangulär med löstagbar bricka, etikettmärkt, längd 77, bredd 45, höjd 74 cm

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Repor. Sakade hjul/gummit.

Klubbat pris
3 300
313
358
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 jun 2018 9:13
3 300 SEK
12 jun 2018 9:13
3 150 SEK
12 jun 2018 9:12
3 100 SEK
12 jun 2018 9:12
2 900 SEK
10 jun 2018 7:16
2 700 SEK
9 jun 2018 15:26
2 500 SEK
9 jun 2018 13:09
1 713 SEK
8 jun 2018 22:24
1 613 SEK
8 jun 2018 20:01
550 SEK
8 jun 2018 20:01
500 SEK
8 jun 2018 15:50
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13