MATGRUPP, 5 delar, Italien, 1900-talets senare del,

Stomme i kromat stål.
Stolar 4 st, sitthöjd ca 45 cm. Bord med glasskiva diameter ca 120 cm, höjd ca 73 cm.

Bruksskick. Repor. Rostangrepp.

Klubbat pris
1 522
144
165
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
15 jun 2018 21:38
1 522 SEK
15 jun 2018 21:38
1 500 SEK
15 jun 2018 21:35
1 418 SEK
15 jun 2018 21:35
1 318 SEK
15 jun 2018 21:03
1 201 SEK
15 jun 2018 21:03
1 101 SEK
13 jun 2018 8:28
1 000 SEK