BÖRJE JOHANSSON för JOHANSSON DESIGN, stolar 3 st, "Vinga", 1970-tal

Guldfärgad fot. Klädsel av plysch. Sitthöjd 44 cm

Smärre slitage. Fläckar.

Klubbat pris
4 400
417
478
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
15 jun 2018 17:24
4 400 SEK
15 jun 2018 17:24
4 200 SEK
15 jun 2018 17:24
4 100 SEK
15 jun 2018 16:34
3 850 SEK
15 jun 2018 14:07
3 650 SEK
15 jun 2018 14:07
3 555 SEK
15 jun 2018 2:54
2 700 SEK
15 jun 2018 2:54
2 500 SEK
14 jun 2018 10:41
2 200 SEK
14 jun 2018 10:41
2 000 SEK
12 jun 2018 0:16
1 300 SEK
12 jun 2018 0:16
1 200 SEK
12 jun 2018 0:16
1 100 SEK
11 jun 2018 16:40
1 000 SEK
9 jun 2018 20:35
350 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703