Kerstin Hörlin-Holmquist

(Sverige, 1925-1997)
Kerstin Hörlin-Holmquist
(Sverige, 1925-1997)

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, soffa, "Paradiset", NK-Triva serie. 1900-talets andra hälft.

Ben av betsad bok. Klädd med textil. Sitthöjd 38. Bredd 178. Djup 80. Höjd 86 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
6 400
607
695
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
20 jun 2018 12:09
6 400 SEK
20 jun 2018 12:09
6 200 SEK
20 jun 2018 12:08
5 400 SEK
20 jun 2018 12:08
5 200 SEK
20 jun 2018 12:08
4 700 SEK
20 jun 2018 12:08
4 500 SEK
20 jun 2018 12:07
3 200 SEK
20 jun 2018 12:07
3 000 SEK
20 jun 2018 7:25
1 800 SEK
20 jun 2018 7:25
1 700 SEK
20 jun 2018 5:39
1 500 SEK
14 jun 2018 0:02
780 SEK