BORDSLAMPOR ett par Bondia Italien 1900-talets senare del glaserat lergods

Höjd exkl lampfäste ca 40,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ett fäste något löst.

Klubbat pris
400
36
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
17 jun 2018 18:42
400 SEK
17 jun 2018 18:25
350 SEK
12 jun 2018 13:45
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13