TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

12 st hängande lampor med vita kupor. Reglerbara. Höjd ca 113 cm. Diameter 40 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
6 400
568
593
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
12 jun 2018 19:49
6 400 SEK
12 jun 2018 19:49
5 000 SEK
12 jun 2018 19:49
3 000 SEK
12 jun 2018 14:59
1 111 SEK