Madeleine Pyk – en samling F769

Rolf Palm

(Sverige, 1930-2018)
Rolf Palm
(Sverige, 1930-2018)

ROLF PALM, vaser 2 st, signerade, Mölle,

delvis glaserad keramik. Höjd ca 15 cm resp. 12 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 010
96
110
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
20 jun 2018 11:02
1 010 SEK
20 jun 2018 11:02
1 000 SEK
20 jun 2018 11:02
960 SEK
20 jun 2018 11:02
910 SEK
20 jun 2018 7:46
860 SEK
18 jun 2018 18:56
810 SEK
18 jun 2018 18:56
800 SEK
16 jun 2018 22:08
760 SEK
16 jun 2018 22:07
710 SEK
16 jun 2018 22:07
700 SEK
14 jun 2018 22:51
500 SEK