BORDSLAMPOR ett par Bergboms 1900-talets senare del

Fot av mässing, höjd inkl skärm 63 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Repor. Märken. ett skärmfäste ej komplett

Klubbat pris
550
52
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
20 jun 2018 8:24
550 SEK
20 jun 2018 8:24
500 SEK
20 jun 2018 8:24
500 SEK
20 jun 2018 8:24
450 SEK
20 jun 2018 8:24
400 SEK
19 jun 2018 22:38
350 SEK
16 jun 2018 9:43
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13