Madeleine Pyk – en samling F769

SIDOBORD/LAMPBORD, ett par, 1900-talets slut.

Benställning av borstat stål och mässing. Skivor av glas. Diameter 50, höjd 54 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 750
166
190
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
21 jun 2018 13:32
1 750 SEK
21 jun 2018 13:32
1 650 SEK
21 jun 2018 13:32
1 600 SEK
21 jun 2018 13:32
1 500 SEK
21 jun 2018 13:24
1 300 SEK
21 jun 2018 13:24
1 200 SEK
21 jun 2018 7:59
1 100 SEK
21 jun 2018 7:59
1 000 SEK
20 jun 2018 13:32
715 SEK
20 jun 2018 13:32
665 SEK
20 jun 2018 13:32
515 SEK
20 jun 2018 13:32
465 SEK
20 jun 2018 13:31
405 SEK
20 jun 2018 13:31
355 SEK
19 jun 2018 23:58
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14