BORD, 2 snarlika, varav ett Fiam, Italien.

Ben och skiva i ett stycke. Längd 60, bredd 60-61, höjd ca 36-37 cm.

Smärre slitage och smärre repor.

Klubbat pris
1 900
180
206
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
6 jun 2018 16:31
1 900 SEK
6 jun 2018 16:31
1 800 SEK
6 jun 2018 16:30
1 716 SEK
6 jun 2018 16:30
1 616 SEK
6 jun 2018 15:15
1 500 SEK
4 jun 2018 14:30
1 211 SEK
1 jun 2018 21:13
1 111 SEK
1 jun 2018 17:44
800 SEK