Jonas Bohlin

(Sverige, Född 1954)
Jonas Bohlin
(Sverige, Född 1954)

JONAS BOHLIN, taklampa, unik för Rolfs Kök, omkring 1990.

Stomme av lackerad metall. Tre ljuspunkter. Diameter 55. Höjd 53 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Repor. Märken.

Formgivare

Klubbat pris
6 000
532
561
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
8
20 jun 2018 12:11
6 000 SEK
20 jun 2018 12:11
5 800 SEK
8
20 jun 2018 12:08
5 600 SEK
20 jun 2018 12:08
5 400 SEK
8
20 jun 2018 12:07
5 200 SEK
20 jun 2018 12:07
5 000 SEK
8
20 jun 2018 12:05
4 800 SEK
20 jun 2018 12:05
4 600 SEK
8
20 jun 2018 12:05
4 500 SEK
8
20 jun 2018 12:02
4 400 SEK
20 jun 2018 12:02
4 200 SEK
8
20 jun 2018 12:00
4 000 SEK
20 jun 2018 12:00
4 000 SEK
8
20 jun 2018 11:59
3 800 SEK
20 jun 2018 11:58
3 600 SEK
8
20 jun 2018 11:55
3 400 SEK
20 jun 2018 11:54
3 200 SEK
8
20 jun 2018 11:37
3 000 SEK
20 jun 2018 9:51
1 700 SEK
19 jun 2018 15:28
1 600 SEK
19 jun 2018 15:12
1 500 SEK
19 jun 2018 14:48
1 200 SEK
18 jun 2018 8:27
1 000 SEK
17 jun 2018 21:16
600 SEK
14 jun 2018 11:57
550 SEK
14 jun 2018 8:44
300 SEK