A&E DESIGN, kölappssystem, 2 st, "Turnomatic", 1970-tal

Ej funktionstestad. Slitage.

"Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993"

Inga bud
0
0
0
Utropspris
1 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)