MOBILTELEFONER, 3 st, Motorola samt Siemens, 1980-tal

Medföljande väska med bland annat laddare.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
12 sep 2018 12:51
550 SEK
12 sep 2018 12:51
500 SEK
5 sep 2018 22:05
300 SEK