ANATOMISKA MODELLER, plast, 1900-talets mitt

I form av öga samt tänder. Höjd ca 10-18 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 400
124
129
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
9
14 sep 2018 15:22
1 400 SEK
14 sep 2018 1:11
1 300 SEK
8
14 sep 2018 1:11
1 201 SEK
12 sep 2018 23:56
1 101 SEK
12 sep 2018 23:56
1 001 SEK
12 sep 2018 22:54
850 SEK
12 sep 2018 22:54
800 SEK
9 sep 2018 9:38
650 SEK
9 sep 2018 9:38
600 SEK
8 sep 2018 15:39
550 SEK
6 sep 2018 20:53
500 SEK
5 sep 2018 18:21
450 SEK
5 sep 2018 18:21
400 SEK
5 sep 2018 18:21
400 SEK
5 sep 2018 16:27
300 SEK