HUSHÅLLSAPPARATER, 12 st, plast och bakelit, 1900-tal

5 vispar, 1 våg, 3 kaffekvarnar, 1 press, 1 citruspress, 1 multiverktyg.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Delvis utställda "Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993"

Klubbat pris
442
39
41
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 sep 2018 22:27
442 SEK
14 sep 2018 22:27
400 SEK
14 sep 2018 18:23
350 SEK
13 sep 2018 13:29
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

427. Lucio Fontana, "Concetto spaziale (Red)".
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK