Madeleine Pyk – en samling F769

RINGAR, 16 ringar i akrylplast, bland annat Siv Lagerström, omkring 1970

Delvis signerade.

Smärre slitage.

Delvis utställda "Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993".

Klubbat pris
3 960
376
432
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
11
14 sep 2018 22:02
3 960 SEK
9
14 sep 2018 22:02
3 760 SEK
9
14 sep 2018 22:00
3 601 SEK
11
14 sep 2018 22:00
3 401 SEK
9
14 sep 2018 21:56
3 201 SEK
10
14 sep 2018 21:55
3 001 SEK
9
14 sep 2018 21:55
3 000 SEK
9
14 sep 2018 21:54
2 801 SEK
8
14 sep 2018 21:54
2 601 SEK
8
14 sep 2018 21:49
2 600 SEK
14 sep 2018 18:00
2 400 SEK
11 sep 2018 10:57
2 200 SEK
6 sep 2018 11:15
2 000 SEK
6 sep 2018 11:15
2 000 SEK
6 sep 2018 11:14
1 600 SEK
6 sep 2018 11:14
1 500 SEK
6 sep 2018 11:14
1 350 SEK
6 sep 2018 11:14
1 250 SEK
6 sep 2018 11:02
1 150 SEK
6 sep 2018 11:02
1 050 SEK
6 sep 2018 11:02
900 SEK
6 sep 2018 11:02
850 SEK
6 sep 2018 11:02
700 SEK
6 sep 2018 11:02
650 SEK
5 sep 2018 20:57
400 SEK
5 sep 2018 18:46
350 SEK
5 sep 2018 18:26
300 SEK