ARMBAND, 8 st, bakelit och plast, 1900-tal

Smärre slitage.

"Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993".

Klubbat pris
750
66
69
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
14 sep 2018 21:51
750 SEK
14 sep 2018 21:51
700 SEK
14 sep 2018 21:18
600 SEK
14 sep 2018 21:18
550 SEK
14 sep 2018 21:17
500 SEK
14 sep 2018 21:17
450 SEK
14 sep 2018 21:17
400 SEK
14 sep 2018 21:17
350 SEK
12 sep 2018 20:53
300 SEK