BURKAR, 10 st, Bakelit samt plast, bland annat England samt Tyskland, 1930-tal

Höjd 2-15 cm

Smärre slitage. En burk med skada

"Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993".

Klubbat pris
725
64
67
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
14 sep 2018 22:25
725 SEK
14 sep 2018 22:25
680 SEK
14 sep 2018 22:24
675 SEK
14 sep 2018 22:24
625 SEK
14 sep 2018 22:24
600 SEK
14 sep 2018 18:24
550 SEK
13 sep 2018 22:39
500 SEK
7 sep 2018 0:23
350 SEK
5 sep 2018 23:15
300 SEK