KONTORSUTENSILIER, 6 delar, plast och isolit, 1900-tal

Bland annat Olivetti, Artemide Michelin, och Pentagram. Bestående av: 4 askfat, 1 cigarrställ, 1 pennhållar. Höjd 4,5-12 cm

Smärre bruksslitage

Klubbat pris
650
62
71
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
13 sep 2018 11:01
650 SEK
13 sep 2018 11:01
600 SEK
6 sep 2018 18:54
550 SEK
6 sep 2018 18:54
500 SEK
5 sep 2018 21:33
359 SEK
5 sep 2018 21:33
309 SEK
5 sep 2018 15:56
300 SEK