RADIO/HÖGTALARE/MIKROFON, 6 delar, 1900-talets första hälft

Rörradio, Emerson, model 172B
Mikrofon, Siemens & Halske,
Radio, Dux B54
Högtalare, Trim 1
Högtalare, Rola
Högtalare, omärkt

Höjd ca 16-30 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Delvis utställda "Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993"

Klubbat pris
1 550
136
141
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
14 sep 2018 22:36
1 550 SEK
14 sep 2018 22:36
1 450 SEK
13 sep 2018 8:52
1 350 SEK
11 sep 2018 9:40
1 250 SEK
11 sep 2018 9:40
1 200 SEK
11 sep 2018 9:40
1 150 SEK
11 sep 2018 9:40
1 050 SEK
11 sep 2018 8:01
960 SEK
11 sep 2018 8:01
910 SEK
11 sep 2018 8:00
800 SEK
11 sep 2018 8:00
750 SEK
10 sep 2018 16:45
450 SEK
7 sep 2018 11:15
400 SEK
6 sep 2018 20:42
350 SEK
6 sep 2018 7:02
300 SEK