PICKNICKSET, "Pic ball", 27 delar, Guzzini, plast, Italien, 1970-tal

6 assietter, 6 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 6 dricksglas, 1 olja och vinägerbehållare, 1 bricka
I fodral.

Höjd 25 cm

Skador. Smärre slitage.

Klubbat pris
400
38
43
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
14 sep 2018 20:54
400 SEK
14 sep 2018 2:14
350 SEK
6 sep 2018 22:00
300 SEK