BURKAR, 7 st, bakelit, bland annat Frankrike, 1930-tal

En box med fyra Pyrex-glas invändigt. Höjd ca 6-16 cm

En box med mindre spricka. Smärre slitage.

Klubbat pris
550
52
60
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
13 sep 2018 22:23
550 SEK
13 sep 2018 22:23
500 SEK
13 sep 2018 22:23
500 SEK
13 sep 2018 13:25
450 SEK
13 sep 2018 13:25
400 SEK
7 sep 2018 14:53
350 SEK
6 sep 2018 7:03
300 SEK