ISHINKAR, 2+1 st, bland annat Termos & Westbend, England, 1900-talets mitt

Vitmetall och bakelit. Invändigt med glasinsats. Höjd 18-21 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 sep 2018 15:47
450 SEK
13 sep 2018 21:11
400 SEK
10 sep 2018 22:30
350 SEK
6 sep 2018 21:03
300 SEK