ISIS, klocka och radio, plast, USA, 1980-tal

Längd 25-28 cm, höjd 8-9 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
505
45
47
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
14 sep 2018 19:26
505 SEK
6 sep 2018 22:21
455 SEK
6 sep 2018 11:46
405 SEK
6 sep 2018 7:56
355 SEK
6 sep 2018 7:56
321 SEK
5 sep 2018 15:37
300 SEK