JVC, TV, "Videophere", Japan, 1970-tal

Höjd ca 34 cm

Ytligt slitage. Skadad antenn.

"Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993"

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
14 sep 2018 22:50
1 200 SEK
14 sep 2018 22:50
1 100 SEK
14 sep 2018 22:49
1 000 SEK
14 sep 2018 22:49
1 000 SEK
14 sep 2018 1:10
950 SEK
14 sep 2018 1:10
900 SEK
14 sep 2018 0:35
850 SEK
14 sep 2018 0:35
800 SEK
14 sep 2018 0:35
800 SEK
11 sep 2018 21:58
700 SEK
8 sep 2018 15:39
650 SEK
8 sep 2018 15:39
600 SEK
7 sep 2018 18:11
550 SEK
7 sep 2018 16:02
500 SEK
7 sep 2018 16:02
500 SEK
6 sep 2018 21:18
450 SEK
6 sep 2018 12:59
400 SEK
6 sep 2018 12:59
350 SEK
5 sep 2018 22:05
300 SEK