FLÄKTAR, 3 st, bakelit och plast, 1900-talets mitt

Bland annat Siemens och MC. Höjd ca 22-33 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestad. MC (den gröna) med skador

"Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993"

Klubbat pris
1 150
102
106
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
14 sep 2018 21:31
1 150 SEK
14 sep 2018 21:31
1 050 SEK
14 sep 2018 15:50
950 SEK
10 sep 2018 22:27
900 SEK
10 sep 2018 22:27
900 SEK
10 sep 2018 22:27
850 SEK
10 sep 2018 22:27
800 SEK
10 sep 2018 22:27
750 SEK
10 sep 2018 22:27
700 SEK
10 sep 2018 22:27
650 SEK
10 sep 2018 22:27
600 SEK
10 sep 2018 17:21
550 SEK
7 sep 2018 8:49
500 SEK
7 sep 2018 8:49
450 SEK
7 sep 2018 8:49
450 SEK
5 sep 2018 20:10
357 SEK
5 sep 2018 20:10
307 SEK
5 sep 2018 15:55
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

411. Tony Matelli, "Weed #65".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
Aktuellt bud:
140 000 SEK