Sivert Lindblom

(Sverige, 1931-2023)
Sivert Lindblom
(Sverige, 1931-2023)

SIVERT LINDBLOM, objekt, 4 delar, 1968

Vit plast. Stämplade Sivert Lindblom 1968. Höjd ca 14 cm

Mindre skador, Smärre slitage.

"Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993"

Klubbat pris
4 000
355
374
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
14 sep 2018 22:00
4 000 SEK
14 sep 2018 22:00
3 800 SEK
14 sep 2018 20:17
3 700 SEK
14 sep 2018 20:17
3 500 SEK
14 sep 2018 20:16
3 300 SEK
14 sep 2018 20:16
3 100 SEK
14 sep 2018 0:09
2 900 SEK
12 sep 2018 22:18
2 700 SEK
12 sep 2018 22:18
2 500 SEK
12 sep 2018 22:18
2 500 SEK
12 sep 2018 22:17
2 200 SEK
12 sep 2018 22:17
2 000 SEK
10 sep 2018 10:13
1 900 SEK
10 sep 2018 10:13
1 800 SEK
10 sep 2018 9:56
1 700 SEK
10 sep 2018 9:56
1 600 SEK
9 sep 2018 14:03
1 100 SEK
8 sep 2018 0:25
1 000 SEK
8 sep 2018 0:25
1 000 SEK
6 sep 2018 7:26
750 SEK
6 sep 2018 7:26
700 SEK
5 sep 2018 21:32
550 SEK
5 sep 2018 21:32
500 SEK
5 sep 2018 21:32
500 SEK
5 sep 2018 19:58
300 SEK