BURKAR & DOSOR, 9 st, bakelit och isolit, Sverige & England 1930-tal

Höjd ca 3-16 cm, diameter 10-25 cm

Smärre slitage.

"Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993"

Klubbat pris
400
38
43
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
14 sep 2018 22:36
400 SEK
14 sep 2018 22:20
350 SEK
13 sep 2018 13:28
300 SEK