TESET, 18 delar, Japan, plast, 1900-talets första hälft

5 koppar me fat, 1 tekanna, 1 sockerskål, 2 vaser, 1 mjölkkanna, 1 sockertång, 6 teskedar, 1 bricka 60x32 cm, 1 dekoration

Slitage.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 sep 2018 22:14
350 SEK
6 sep 2018 10:30
300 SEK