LJUSSTAKAR, "Saturnus" 1 par, bakelit 1930-tal

Höjd ca 10,5 cm

Obetydligt ytslitage.

"Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993"

Klubbat pris
2 870
253
264
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
14 sep 2018 18:50
2 870 SEK
14 sep 2018 16:18
2 670 SEK
14 sep 2018 16:18
2 600 SEK
14 sep 2018 16:18
2 360 SEK
14 sep 2018 16:18
2 160 SEK
7 sep 2018 17:21
1 950 SEK
6 sep 2018 22:41
1 850 SEK
6 sep 2018 22:41
1 800 SEK
6 sep 2018 22:41
1 150 SEK
6 sep 2018 22:41
1 050 SEK
5 sep 2018 23:23
505 SEK
5 sep 2018 23:23
455 SEK
5 sep 2018 23:13
405 SEK
5 sep 2018 23:13
355 SEK
5 sep 2018 18:13
300 SEK