HÅRTORKAR, 3 st, bakelit, England amt Schweiz, 1930-tal

Bland annat Ormond Engineering, England, Lolis Schweiz. Originaletui medföljer till Ormond Engineering. Höjd 21-25 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Delvis utställda "Plastics, Kulturhuset Stockholm, 1993"

Inga bud
0
0
0
Utropspris
1 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)