SABA, rörradio, 1930-tal

SABA, rörradio, 1930-tal

Bakelit. Front med tyg. Höjd ca 42 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
660
59
62
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
14 sep 2018 22:30
660 SEK
14 sep 2018 9:42
610 SEK
11 sep 2018 9:39
560 SEK
10 sep 2018 16:44
510 SEK
10 sep 2018 16:44
500 SEK
7 sep 2018 14:52
350 SEK
6 sep 2018 12:58
300 SEK