BUSH RADIO, TV, bakelit, England, 1950-tal

Höjd ca 38 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 200
193
201
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
14 sep 2018 21:59
2 200 SEK
14 sep 2018 21:59
2 000 SEK
14 sep 2018 21:59
1 920 SEK
14 sep 2018 21:59
1 820 SEK
14 sep 2018 21:58
1 720 SEK
14 sep 2018 21:58
1 620 SEK
14 sep 2018 20:22
1 520 SEK
14 sep 2018 20:22
1 420 SEK
13 sep 2018 19:26
1 101 SEK
13 sep 2018 19:26
1 001 SEK
9 sep 2018 9:41
450 SEK
7 sep 2018 16:00
400 SEK
7 sep 2018 10:56
350 SEK
6 sep 2018 20:35
300 SEK